STATYBŲ BIRŽA — STATYBOS OBJEKTŲ DUOMENŲ BAZĖ

Pradzia - Statybu Birza forumasĮVAIRENYBĖS
Paskutinis atsakymas Pranešimas

Data: 2007.Bal.30 23:42:54 · Suredagavo: Administratorius

.

Data: 2007.Bal.16 11:22:07

Laba diena.Noriu paklausti:
1. iš kokių medžiagų pagaminti vamzdžiai tinka pravažiavimui per griovį?
2.kokio skersmens?

Data: 2006.Sp.2 08:13:58

Turi teisę kreiptis į valdžios struktūras ir išsakyti savo bėdas. Bet jei tikėsies, kad valdžia netrukus ims ir įrengs pralaidą, tai teks nusivilti. Tokie vienam žmogui svarbūs reikalai yra paskutinėje būtinų atlikti darbų sąrašo vietoje ir jei norėsi, kad viskas vyktu greičiau, teks ieškoti labai reikšmingų pažinčių, arba kišti nemažus pinigus. Visa tai yra labai bjauru ir net prasukus reikalą rankos dar ilgai smirdės šūdu.
O kodėl nesutvarkyti visko per kelias valandas pačiam? Kokį šeštadienio vakarą pasiimi bobcat su mažu kaušu (arba kelių diedų talką), prakasi kelią, pakloji vamzdį, vėl užkasi, dailiai užlygini (po kiek laiko vėl palygini) ir tiek žinių.

Data: 2006.Sp.1 21:12:50

Turiu sklypą, kuriame yra aukšti gruntiniai vandenys dėl keleto priežasčių: 1.gruntas molis, todėl nesusigeria krituliai. 2. gretimuose sklypuose yra šaltiniai iš kurių vanduo gruntu sunkiasi į mano sklypą (nes mano sklypas šiek tiek žemiau).
Mano sklypas nėra pačioje žemiausioje vietovės vietoje, tačiau gruntinio vandens nubėgimas į žemesnę vietovę yra komplikuotas dėl gyvenvietės kelio, kuris patvenkia vandenį mano sklype.

KLAUSIMAS - ar aš turiu pagrindo kreiptis į savivaldybę, seniūniją ar kokią kitą struktūra su pretenzija, kad visuomeninė infrastruktūra (šiuo atveju kelias) daro žalą mano turtui (sklypui) ir ją reikia taisyti (daryti vandens pratekėjimą)? Kelias yra paprastas gruntinis (be dangos).
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  Email Link 

Įeiti į forumą :: » Vartotojo vardas » Slaptažodis

miniBB 1.7d