STATYBŲ BIRŽA — STATYBOS OBJEKTŲ DUOMENŲ BAZĖ

 Pradzia - Statybu Birza forumasĮVAIRENYBĖS
Paskutinis atsakymas Pranešimas


Data: 2014.Bir.15 17:41:27 · Suredagavo: Administratorius

.


Data: 2011.Vas.6 20:38:40

smarkiau kurenk grindis,apsiltink is isores storiau.kitu variantu nzn


Data: 2011.Saus.23 09:51:59

Norėčiau paklausti,statant namą,pamatas buvo platesnis negu blokeliai.Blokeliai buvo statomi lygiai su pamato išore.Į vidų liko apie 5 cm,kai buvo betonuojamos grindys,jos buvo betonuojamos lygiai su išlindimu ir ta vieta liko neapšildinta,paskui buvo dedamos plytelės.Dabar yra grindinis šildymas,o ta vieta 5 cm rasoja.Ar galima ką nors daryti,kad išvengti rasojimo?

Ačiū


Data: 2010.Liep.6 16:12:25

Dar blogiau.Senas namas,apsiltinome ekovata,apkalem.O pamatai seni,auksti,akmeniniai tai liko kaip buve.Ziema kojas riecia..Ka daryti?Kas pataria putomis is vidaus po grindim palei pamatus siltint,kas kaip.Tai ka daryti? Ar galima tarp pamato ir sienos siules kazkaip uzputinti?


Data: 2010.Liep.2 17:42:40

Projekte nurodyta,kad pamatai siltinami is vidaus.Taciau kiek skaitau,visur raso,kad geriau is isores.Pamatas 40 cm. .,statysiu is bokeliu,apdailos plyta(klinkerio),jei siltinsiu is lauko,tai tai apdaila stoves ant siltinimo medziagos.Patarkit ka daryti.


Data: 2009.Liep.31 22:06:59

beje šiltinimui labai gerai yra ekovata. www.geravata.lt paziurekit


Data: 2009.Kov.26 11:23:43

paaiskinkit man ne profui, ka laimesiu dedamas ekstruzini, o ne paprasta polistiroli???


Data: 2009.Kov.25 15:53:17

Reikia siltinti atvirksciai is lauko puses, is vidaus nebutina. Apsiltink bet 10 cm paprasciausiu polistiroliu EPS70 sakykim, po to gailesies kad pataupei kelis simtus kai perdarinesi;)


Data: 2009.Kov.24 12:03:25

ar galima siltinti pamata tik is rusio puses polistirolu poto aptinkuojant strukturiniu tinku


Data: 2008.Gr.21 16:57:22

O kaip pamatą apšiltinti, jei trisluoksnė sienos konstrukcija su oro tarpu? Tuomet iš išorės pamato neapšiltinsi, nes plyta kaip ir pakibtų ant izoliacinės medžiagos. Gal įmanoma būtų polistirolą dėti į vidurį pamato konstrukcijos, tik kaip jį užtvirtinti, kad pilant betoną iš kriaušės, nesulaužytų ar nepasislingtų? Kur galiima rasti info apie tokią pamato konstrukciją? Iš anksto dėkoju už atsakymus.


Data: 2008.Lapkr.10 22:25:23

ar reikia siltint pamatus is isores ejgu nera rusio


Data: 2007.Sp.19 13:38:23

Šiuolaikinėje statyboje juostinį (ir bet kokį kitą) pamatą patartina šiltinti tiek esant rūsiui, tiek jam nesant. Standartiškai pamatas be rūsio šiltinamas 5 cm storio izoliacinės medžiagos sluoksniu. Čia geriausiai tiks putų polistirolas ar pakietinta mineralinė vata. Tačiau..
Turi būti užkirstas kelias šalčio tiltams, jei to nebus, šiltinimas beprasmis.
Paprastai aiškinant: Įsivaizduokime šilumos izoliaciją apjuosiusią visą namą nuo stogo iki pamato ir apatinių grindų, kaip vientisą. Tai reiškia, kad stogo ir sienų, sienų ir pamato, pamato ir 1a grindų (kalbėkime apie variantą be rūsio) izoliacijos turėtų būti tikrąja ta žodžio prasme susijungusios viena su kita, sudaryti vientisą izoliaciją. Taip būtų idealu. Tokiu atveju turėtume visą namą "įvilktą" į šiltą rūbą.
Tačiau ne kiekvienu atveju yra techninė galimybė tą visišką vientisumą gauti, o kartais net neįmanoma. Ypatingai tada, kai kalbame būtent apie pamato ir 1a grindų izoliacijų suvedimą.
Imkime mūrinį pastatą. Dažniausiai pamatas šiltinamas iš išorės. Imkime 5 cm storio izoliacinę medžiagą, o kiek cm izoliacinės medžiagos įleisti į žemę labiausiai apsprendžia vidaus grindų aukštis (altitudė).
Šiltinimo medžiagą leiskime į žemę tiek, kad tarp šios medžiagos apatinės dalies (kuri atsidūrė žemėje) ir vidaus grindų izoliacinės medžiagos apatinės dalies statmenai horizontui būtų ne mažiau kaip 70 cm arba jei leidžia galimybės daugiau. Šituo atveju įšalas, kad pasiektų 1a kambario grindų ir sienos sandurą turėtų įveikti 70 cm, o tai nemažas atstumas.
Dabar įsivaizduokime jei pamato nešiltintume. Šalčiui reikėtų įveikti tik sienos storį, o tai šalčiui ne kliutis. Tad jei patalpoje turėtume 20 lapsnių, o tarkime šaltis per sieną iki kambario per neapšiltintą grindų sienos sandųrą ateitų apie nulį šilumos, gauname šalčio tiltą, automatiškai susidaro salygos kondensatui, drėgmei ir grybams sienų apačioje.
Apšiltinus pamatą, šio izoliaciją suvedame su sienos izoliacija (10 ar 15 cm storio), kylame auktyn ir pastarają suvedame su stogo izoliacija taip tarsi apjuosdami visą namą.
Tai yra tik vienas variantas, kai pastatą šiltiname iš išorės, bet bet kuriuo atveju turime vadovautis tuo pačiu principu - konstrukcijų sandūrose nepalikti šalčiui kelio.

ND


Data: 2007.Sp.18 11:42:39

noreciau pasteirauti, ar reikia siltinti juostini pamata, jei namas yra be rusio, ir kiek cm reikia siltinti.

aciu


Data: 2007.Bir.13 18:07:31

tiek vidaus tiek lauko paprastai pakanka 5cm storio, aišku čia yra dar kai kokiu šalčio tilto plonybiu į kurias reikėtu atsižvelgti .


Data: 2007.Bir.11 13:27:45

noreciau pasteirauti, ar reikia siltinti juostini pamata, jei namas yra be rusio, ir kiek cm reikia siltinti.

aciu
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  Email Link 


 
Įeiti į forumą :: » Vartotojo vardas » Slaptažodis

miniBB 1.7d