STATYBŲ BIRŽA — STATYBOS OBJEKTŲ DUOMENŲ BAZĖ

 Pradzia - Statybu Birza forumasĮVAIRENYBĖS
Paskutinis atsakymas Pranešimas


Data: 2013.Rupj.6 12:11:39

Tiktai plyteles


Data: 2008.Rugs.9 16:28:28 · Suredagavo: Administratorius

Siūlyčiau parketlentes, ir tiktais alyvuotas. Nes kaip kiti cia raso marmaliaumai visokie ir PVC tai grazu pripazystu, taciau kas liecia atnaujinima tai ju jau neatnaujinsi taip kaip buvo (aisku kiti gali sakyti jog galima vaskuoti, poliruoti, taciau vistiek matysis ir nebeatrodis taip graziai) Cia kur raso kiti tai iskart matosi raso patys tu konkreciu dangu pardavejai kurie lietuvoj tik vieni pardavineja, vieni marmoleuma kiti geflora tai ir sneket lengva kai zmogui rekomenduoji ir jis gali nusipirkti tik is vienos imones. O kas liecia alyvuotos parketlentes tai pars atnaujinimas yra labai paprastas, tai galima padaryti rankiniu budu ir atrodys taip kaip ir prazdioj. Ir beabejo tiktais negalima deti lakuotu, nes noredamas atnaujinti turesi viska pradzioj nuslifuoti ir tik poto uzlakuoti, o tai jau gan sudetingas procesas, o alivavimas tai ant virsaus uzalivuoji ir viskas. Kiek teko susidurti su alivuotom grindym tai tikrai labai kokybiskas parketlentes. Yra firma, kuri ir pakonsultuoja visais klausimais ir klojimo paslaugas gali pasiulyti. Svarbiausiai jog jie turi visokiu ir lakuotu ir alyvuotu ir kaikurias patys ispeikia nors ir pardavineja, taigi stipriai atsizvelgia ir i klienta, netaip kaip kiti svarbu parduoti ir viskas.


Data: 2008.Bal.24 15:27:41

Gerflor prancūziškos PVC - labai geras sprendimas..


Data: 2008.Kov.19 20:50:16

pramonines grindis – nedulkančios besiūlės grindys, skirtos pramoniniam naudojimui bei sandėliams. Jos klojamos ant laikančiojo pagrindo (betono, gelžbetoninių perdangos plokščių, asfalto). Šios grindys labai sėkmingai klojamos ir ant seno pagrindo (Jums neprireiks naujo betono sluoksnio) – ant ištrupėjusio, silpno ir dulkančio betono, asfalto, keraminių plytelių, perforuotų metalinių plokščių, dažytų paviršių, teraco, plastbetonio ir pan. Klojamoji grindų masė ruošiama objekte, sumaišant specialius rišamuosius polimerus ir priedus, cementą bei užpildus – smėlį ir skaldą. Masės sluoksnis, kurio vidutinis storis – 15 mm, klojamas ant pagrindo ir išlyginamas kreipiančiųjų ir liniuotės pagalba. Po to paviršius tankinamas ir šlifuojamas betono apdirbimo mašinomis. Galiausiai gaunamos labai originalios, paruoštos naudojimui grindys.
867770071,867770042


Data: 2007.Lapkr.3 21:02:16 · Suredagavo: Administratorius

tiktai plyteles


Data: 2007.Liep.10 23:46:01

Siūlyčiau PVC grindų dangas arba marmoleumą. Tokios dangos geriausiai tinka kur didelis žmonių judėjimas, lengvai prižiūrimos, bei gražiai atrodo. Jeigu domina, parašykite čia, suteiksiu išsamesnės informacijos ar nuotraukų parodysiu


Data: 2007.Bir.8 12:11:55 · Suredagavo: Administratorius

dek plyteles


Data: 2007.Geg.23 14:31:49 · Suredagavo: Administratorius

Kokią dangą kas patartų kloti ofise, kur judėjimas iš lauko pirmyn atgal yra-del patvarumo, ilgaamziskumo, lengvumo švarai palaikyti?
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  Email Link 


 
Įeiti į forumą :: » Vartotojo vardas » Slaptažodis

miniBB 1.7d