STATYBŲ BIRŽA — STATYBOS OBJEKTŲ DUOMENŲ BAZĖ

Pradzia - Statybu Birza forumasMANO BŪSTAS
Paskutinis atsakymas Pranešimas

Data: 2012.Lapkr.12 13:30:46 · Suredagavo: Administratorius

<pašalinta reklama>

Data: 2007.Gr.7 14:53:09

pas mane vonios patalpa mazyte buvo tad ismeciau vonia o ten sutalpinau dusa wc kriaukle su spintele skalbimo masina ir tikrai gan patenkintas jaucuos ir vietos pakako

Data: 2007.Gr.7 14:51:04

na nezinau pas mane nevone bet dusas ir ji apsandarines pats silikonu ir nepastebejau kad ten kur kas begtu ar but negrazaus viskas liuks gal tau prastai apsandarino uztai bega? seip seniau budavo naudoja kazkoki stiklo vandeni kazkas panasaus i epoksitine derva jis sukieteja kaip kaulas ir nepraleidzia dregmes

Data: 2007.Rugs.24 13:31:07

be abejo visokiu medžiagų yra, bet amžino tikrai ne, sanitarinis-silikonas patikimiau, užtaisant tą sąndurą kokia tai cementine mase per laiką, dėl mikro-trukių, rizikuosit apipilti kaimynus apačioje.Jei tokie yra.Beje dėl grožio, viskas tik meistro rankose.

Data: 2007.Rugs.23 22:32:46

isirengeme vonia apmuryta ir apklijuota plytelemis is sonu ir virsaus. Problemine vieta siule sanduroje plyteles ir vonios krasto. Aisku visi atsakys sanitarinis silikonas. Bet jis nekaip atrodo ir tikrai nera ilgamzis, gal kam teko susidurti su kokiais kitais sandarinimo misiniais. Kazkas panasaus i mase kuri uzpildytu ir sukietejusi buti panasi i akmeni, na nezinau juk dabar daug medziagu, gal kaskas naudojo ka nors panasaus.

Data: 2007.Rupj.11 11:42:03

manau , duso kabina tau tiktu....pagal tavo ismatavimus...arba galima rinktis vonia ir duso kabina kartu kaip pas mane-duso boxas vadinamas, tai ten sukurine vonia kartu duso kabina ir pirtis .

Data: 2007.Bir.17 16:11:32

mano vonia lygiai tokiu pat matmenu... as irgi galvojau apie dusho kabina, bet nusprendiziau pasilikt vonia. kadangi jei dedi dusa - reikalinga ir kriaukle, o mzyts nesinori, nepatogu. tai jei dedi duso kabbina ir patogaus dydzio kriaukle, dar sudetingiau sugalvot isdestyma... dabar buna vonios su plastmasine shirma, man rodos ji patogesne uz uzuolaida, nes sandariau izoliuoja..

Data: 2006.Geg.31 23:18:06

matai, ta prakeikta uzuolaidele nuolatos limpa prie kuno, kadangi jin buna slapia ir tu slapias. reik sugalwot kanors originalesnio. wonia tikrai nea.duso kabina, gerai. geriau nei uzuolaidele. bet kokiu atweju jei ir geras latakas butu, wistiek wiso tuliko grindys butu slapios. as stayciau paprasciausia kabina, tik ne su plastikiniais stiklais. jie blogi ir po laiko geltonuoja. geriausia permatoma stikla. nuwalai skudureliu ir wel swaru. Mr_Ti

Data: 2006.Geg.22 15:41:34

idealus variantas būtu antgrindine duso kabina su geru nuotaku, tuomet neprireiks duso kabinos sieneliu, uzteks uzuolaideles, kad vanduo nesitaskytu - sutaupysit erdves.

Data: 2006.Kov.25 09:57:35

Patarciau duso kabina, dabar yra didelis pasirinkimas. Mes turime ir patenkinti. Vonia uzims daug vietos ir visai nebutina.

Data: 2006.Kov.16 21:36:38

Sveiki,
patarkite labai prašau, ką man daryti su vonia. Mano vonios patalpos (kartu įeina ir klozetas) matmenys yra 1,52x1,80 m. Ką man daryt, dėti vonią ar dušo kabiną? Gyvenu daugiabučiame, penkiaaukščiam name. Gal kas nors yra įsidėjęs dušo kabiną?
Jei kas turite minčių, patarkite. Iš anksto dėkoju.
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  Email Link 

Įeiti į forumą :: » Vartotojo vardas » Slaptažodis

miniBB 1.7d