STATYBŲ BIRŽA — STATYBOS OBJEKTŲ DUOMENŲ BAZĖ

Pradzia - Statybu Birza forumasMANO BŪSTAS
Paskutinis atsakymas Pranešimas

Data: 2012.Bir.17 18:47:28 · Suredagavo: Administratorius

<pašalinta rekalma>

Data: 2011.Rugs.4 12:18:05 · Suredagavo: Administratorius

<pašalinta rekalma>

Data: 2011.Vas.8 20:52:43

Pasistaciau Galan sildyma 15kw.Esu patenkintas,nes tai alternatyva prie kieto kuro katilo.Kolkas dar nera sugalvota praneseniu elektros sidytuvu kuriu naudingumo koeficijentas siektu beveik 100proc.Jei 15kw tai nereiksia kad jis ir suka 15kw.dirba jis momentiskai.taip pat jeigu stovi termo daviklis kambaryje sistema dirbs puikiai.Pagrindas yra temine namo varza.Jeigu namas kiauras kurenk ji kuo nori,o jeigu siltas tai alternatyva GALANUI patikekit.

Data: 2011.Saus.6 12:25:14 · Suredagavo: Administratorius

Prieš kliediedami pasikaitom tą, ką užmiršot mokykloje:
lt.wikipedia.org/wiki/Termodinamikos_d%C4%97sniai

Data: 2010.Gr.13 19:44:06

eko2šiluma
gal kas is jusu turi Oras/Oras šilumos siurbli. galvoju pirkti bet noreciau pirma pasiikalbeti su tais kas jau issirenge, nei su pardavejais.

Data: 2010.Kov.3 15:55:06 · Suredagavo: Administratorius

o aš galiu pasiūlyti alternatyva. Oras/Oras šilumos siurbli. Vidutinė sąnauda 0,61kW/h, apšildomas plotas iki 100kv.m. Katik pasižiūrėjau, pas mus ofise yra sumontuotas, elektros matuoklis rodo 0,58w momentini. www.eko2siluma.lt

Data: 2009.Geg.8 12:08:21

Kas moka už šildyma elektrodiniu katilu už 250kw. m. nama 3000 ira idiotas arba namas praranda visa siluma kuria pariekia šildymo sistema, mano namas 250kw.m daugiausia šia žiema mokėjau 554,28lt per para esnt -20 c temperaturai namas praranda apie 4 laipsnius ,daugiau 7-niu valandų sistema nėra dirbusi per para, beje dar turiu temperaturos daviklį svetainėje laikau ne mažesne negu+20 c temperatūra, aišku ira veikėju kurie statosi patys neturėdami patirties,tai ir moka bele kiek jei nesuderintas amperažas arba jei namas kiauras arba špižiniai radiatorei

Data: 2009.Kov.7 11:00:03

gal galetumete papasakoti apie joninius sildymo katilus.aciu.

Data: 2007.Gr.31 15:16:16 · Suredagavo: Administratorius

kiekviena sildimo sistema turi savo trukumu ir pliusus ir i tai kas stato jos neatsizvelgia

Data: 2007.Sp.23 19:24:13

Sveiki. Pasistaciau elektrodini katila Galan. Kol kas ekonomijos nematau. Gal kas turit pasijunge, ydomu butu pabendraut apie jo valdyma praktikoje, o ne teorijoje.

Data: 2007.Sp.6 23:17:37

laba diena ar yra tokiu kurie bent viena sezona yra prasisilde siuo elektrodiniu katiliuku konkretu tai nama butu idomu suzinoti kaip atrode saskaitos uz elektra.labai dekoju.

Data: 2007.Bir.18 19:15:11

kokia jusu nuomone apie firma "naujos idejos".

Data: 2007.Bir.18 00:33:49

Elektrodinis šildymas anaip tol nera pigus įrenginys,bent jau prisiminus garantinę pačios sistemos veiklą,montuotojas privalo atiduoti šildymo sistemą paruoštą ir pogarantinei veiklai,juk nieko nera amžino,suprantama,kad darbą atliekantis elementas dėvisi,elektrodai ne išimtis."ПОТОК" navarotą pakelti kvadratu ir pakeisti i upsą,ir dar kaip priedo garaže turėtu ir generatorius,susidaro tokia baimė ėlektros dingsčiai,tenka juk ir tai išgyventi...;)

Data: 2007.Bal.18 10:19:37

Nu pasistatė tokį mano kaimynas maždaug 200-250Kv.m. name. Už vasario mėn. šildymą mokėjo 3000Lt. Jis juodai nusivylė tuo daiktu (nors ir turi pinigo) ir dabar skaičiuoja kitus varijantus. Tie, kurie čia suokia apie "paspaudei mygtuką ir ramu" aiškiai šauna pro šalį. Reikia sakyt "paspaudei mygtuką ir varyk į darbą babkių kalt".
skiedalai.uz tokia suma pinigu,zmogus turejo laikyti ijungta 25kW galingumo katila 31diena po 24val/para,valandai 12.5kW sanaudu...nera tokiu sanaudu!Jeigu tai tiesa o ne Melas,kaimynas lai kreipiasi tuos pacius santechnikus kurie sumontavo,turi atlikti darba iki galo.arba kitas grazus lietuviskas posakis: "nemoki pist - nereikia lyst".

Data: 2007.Bal.9 22:42:58

Nu pasistatė tokį mano kaimynas maždaug 200-250Kv.m. name. Už vasario mėn. šildymą mokėjo 3000Lt. Jis juodai nusivylė tuo daiktu (nors ir turi pinigo) ir dabar skaičiuoja kitus varijantus. Tie, kurie čia suokia apie "paspaudei mygtuką ir ramu" aiškiai šauna pro šalį. Reikia sakyt "paspaudei mygtuką ir varyk į darbą babkių kalt".

Data: 2007.Kov.18 20:01:04

Tai ar yra nors vinas žmogus turintis tokį katilą vidutinio dydžio name(200 m)? Kiek kainuoja šildymas žiemą?

Data: 2007.Vas.11 12:34:09

sveiki,be vejo jegaines,sildantis vien tik elektra-bankrotas(priklauso nuo pajamu:),manau puikiai galima kombinuoti su ilgo degimo kieto kuro katilu.o alternatyvus sildymas namuose yra Būtinas tam,kad isvykstant nors ir kelioms dienoms,nereiketu namais rupintis kaip kiauliukais:)... temperaturų pokyčiai tikrai ne i naudą vidaus apdailai.

Data: 2007.Vas.2 09:10:39

Ačiū už paaiškinimą.
Žinoma, mes per daug nesigilinam, kieno emailai tikri, kieno netikri, todėl dažniausiai emailus paliekam tik tuomet, kai yra teiraujamasi. Tačiau, jei nurodomas el.paštas su prierašu "galiu viską paaiškinti", tuomet ir aiškinkit, rašykit, pasakokite, dalinkitės - kam dar nurodinėti savo koordinates?
(beje, ačiū už neteisingo emailo nurodymą - jį jau ištryniau :) )

Data: 2007.Vas.1 21:25:46

Tai, ponuli administratoriau, gal tada neskaitei ką aš buvau parašes?
"Turiu tokiu pasiulymu, kur elektros sanaudos tauposi iki 75%. o tai net geriau nei geoterminiai silumos siurbliai, o ir irengimas 10 kartu pigesnis.
jei kam idomu - turiu nemazai info apie tai. psistemos suniukas gmail.com"

Va šitas kito dalyvio pasiūlymas mane sudomino, bet jo E-mailas nei į tvorą nei į mietą , taigi mano tekstas buvo sekantis:
"anonime parašyk tikslų savo E-mail, nes mane domina jusu turima informacija arba tiesiai į mano E-mailą ( ......@......)"
Tai kur gerbiamasis čia tai apie ką tu čia rašai-Kai po klausimais paslepiama reklama, labai jau nerimtai atrodo, pvz.: "ar iš tiesų ...blokeliai yra geriausi, kuriais prekiauja UAB .... Klaipėdoje?"

Data: 2007.Vas.1 09:25:37

Forumas skirtas nuomonėmis ir patarimais keistis. Kai po klausimais paslepiama reklama, labai jau nerimtai atrodo, pvz.: "ar iš tiesų ...blokeliai yra geriausi, kuriais prekiauja UAB .... Klaipėdoje?"

Data: 2007.Saus.31 22:25:30

Na ir kuom tau "ADMINISTRATORIAU" mano prašymėlis užkliuvo kad ištrynei - nei reklamos, nei keiksmažodžių, tik prašymas gauti informaciją kurią turi ir siulo kitas forumo dalyvis, tai kuriems velniams po galais tas forumas tada reikalingas PYYYYYYP....

Data: 2007.Saus.16 21:00:29 · Suredagavo: Administratorius

Galiu pasakyti tiek: latvijoje sis sildymas labai populiareja. Konkretus pavizdys: statomas namas, laikinai garaze gyveno statybininkas ir sildesi tepaliniu radijatoriumi. garaze 15 C nesiekdavo. Kai namui sudejo langus ir duris, o namas tik is blokeliu surestas ir dar nepadaryta jokia apdaila nei is vidaus nei is isores ir sienos neapsiltintos (2006 gruodis). Tai kai ijunge Elektrodini šilumo katila 9KW, visame name ~200m2 siluma 20C ir elektros sanaudos tospacios. Nezinau ka komentuoti. Tik pats noriu toki itaisyti i savo busima nama. Turiu tokiu pasiulymu, kur elektros sanaudos tauposi iki 75%. o tai net geriau nei geoterminiai silumos siurbliai, o ir irengimas 10 kartu pigesnis.

Data: 2006.Gr.17 14:36:35

labai keista skaityti tokia samprata apie patogumus...
kam "zaisti" su malkomis,kai sildyma gali isijungti mygtuko paspaudimu...

Data: 2006.Gr.13 10:05:54

<2.kietas kuras reikalauja laiko ir darbo, [...] o laikas man yra brangus.>
Čia gal ne apie šį konkretų atvejį, bet pastebėjau, kad daugiausiai laisvo laiko kaip tik ir turi tie, kurie kurena kietu kuru. Nes kaip taisyklė tas kuris šildo elektra turi iškreiptą gyvenimo kokybės supratimą, todėl pasistato 300kv.m. namą sau su žmona, dvivietį garažą su automatika, įsirengia automatinį laistymą ir kiemo vartus, centrinį dulkių siurblį ir dar daugybę brangių ir tariamai lengvinančių gyvenimą įrengimų ir sistemų. O paskui dejuoja, kad trūksta viskam laiko. Nes reikia dirbti (gera alga), reika pirkti (yra pinigų-reik išleisti), reik prižiūrėt ir naudotis įsigytais daiktais (o kaipgi kitaip).
RB

Data: 2006.Gr.12 22:37:41

Megstantis patoguma Žmogau, butu labai malonu sulaukus pavasarį atsiliepimo apie Jūsų įsirengtą elektrine sildymo sistemą, realius kaštus per mėn. litukais. Tai duotų tikrą vaizdą , ar ši sistema ekonomiška, kap reklamuojama, gal ir aš susigundyčiau.

Data: 2006.Gr.12 14:28:36

tai šildymas elektrodiniu šildymo katilu bus pats brangiausias, kad ir kiek jie reklamuotų jo ekonomiškumą. Energijos tvermės dėsnio dar niekas neapgavo.

neteisingai teigiate.kintant atitvaru varzai-kinta silumos nuostoliai.elektrodiniame katile vyksta panasus procesas,skiriasi vandenilis ir deguonis,dideja varza,mazeja elektros sanaudos.

Data: 2006.Geg.29 17:53:19

siaip tai klausdamas kitu zmoniu nuomones maniau isgirsiu daugiau ir protingesniu,bei labiau pagrystu minciu,aciu zmogui kuris primine man kokie yra sildymo budai lietuvoje.
Dabar paaiskinsiu del ko man sildymas elektra labiausiai priimtinas:
1.mes kiekvienas namuose turim po rozete
2.kietas kuras reikalauja laiko ir darbo,man nesioti malkas ne pats turiningiausias uzsiemimas.o laikas man yra brangus.
3.suskystintos dujos irgi visai man netinka,jos gi pavojingos.man namuose visai nereikalingi pavojai.
4.apie centralizuota sildyma isvis truksta zodziu,pats gyvenau daugiabutyje ir puikiai pamenu kiek mokedavau uz siluma,jei butu mano valia isvis panaikinciau tokia neekonomiska ir jokiais logikos principais nepagrindziama sistema.
Tai vat del ko mane domina tik sildymas elektra,o siuo metu elektriniu katilu pasirinkimas tikrai nera didelis.statydamas nama sutaupiau nuo dujotiekio iki kamino,man reikalinga tik elektra.aciu zmones uz nuomones,bet kad ir kaip butu gaila man jos nekiek nepadejo.pagarbiai Megstantis patoguma Zmogus.

Data: 2006.Kov.23 21:19:44

sorry viena 0 praziopsojau

Data: 2006.Kov.23 21:09:48

man jį siūlo isirengti apytiksliai už 5000Lt.labai gundausi šiuo pasiūlymu.
uz tokia suma sugebesite isirengti bet kokia sildymo sistema.

Data: 2006.Kov.23 20:57:26

Pameginkime isvardinti visas kuro rusis pagal branguma:
kietas kuras
gamtines dujos
suskystintos dujos
suskystintas kuras
elektra
miesto silumines trasos
Jei as klystu, pataisykite.
Pravartu zinoti kokie sildymo budai yra Lietuvoje.
Tada pasversite visus uz ir pries.

Data: 2006.Kov.22 21:56:07

Pagalvok, jeigu tam tikrai patalpai reikia apšildymui "N" kW šilumos tai tas "N" bus tas pats kokia kuro rūšimi bašildytum, tad kadangi visi puikiai žinome kad šildymas elektra Lietuvoje yra pats brangiausias, tai šildymas elektrodiniu šildymo katilu bus pats brangiausias, kad ir kiek jie reklamuotų jo ekonomiškumą. Energijos tvermės dėsnio dar niekas neapgavo.

Data: 2006.Kov.6 11:59:26

čia įsivėlė klaida,ištikro tai jie vadinasi elektrodiniai šildymo katilai.Katilas įšildo vandenį kuris cirkuliuoja po radiatorius,ir siurblio pagalba gryžta atgal į katilą.Katilas ir siurblys valdomas automatiškai ir beto labai nedaug elektros energijos naudoja.ir man jį siūlo isirengti apytiksliai už 5000Lt.labai gundausi šiuo pasiūlymu.

Data: 2006.Kov.5 21:44:09

paaiskink bent jau kokiu principu jis veikia
dar tokio negirdejau

Data: 2006.Kov.5 17:08:50

visai netikėtai gavau pasiūlymą namuose įsirengti šildymo sistemą su elektrodiniu šildymo katilu.Viskas kaip ir gerai ,užima mažai vietos, ekologiškas, ekonomiškas, greitai montuojamas, lengva eksplotacija,ir kaina labai patraukli.Tik mane neramina tai, kad toks katilas naujiena lietuvoje.Gal yra žmonių,kurie yra susidūrę su tokia ar panašia šildymo sistema, Jūsų nuomonės man labai svarbios,nes žinot kaip sunku pasirinkti tinkama šildymo sistema.Iš anksto dėkoju uz nuomones.
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  Email Link 

Įeiti į forumą :: » Vartotojo vardas » Slaptažodis

miniBB 1.7d