STATYBŲ BIRŽA — STATYBOS OBJEKTŲ DUOMENŲ BAZĖ

Pradzia - Statybu Birza forumasSTATYBINĖS MEDŽIAGOS
Paskutinis atsakymas Pranešimas

Data: 2007.Bal.30 23:44:36 · Suredagavo: Administratorius

.

Data: 2006.Lapkr.2 19:37:16

Jums nepaprastai pasisekė. Tokių namų Lietuvoje jau nedaug belikę. Su laiku jo vertė tik augs ir tikrai aplenks dabar statomus blokelių, plytų ar medžio namus. Gal jums ir atrodys keista, bet tokio namo sienų kreivumas ar nelygumas yra greičiau privalumas nei trūkumas. Nesiūlyčiau imtis jų lyginimo. Lygios sienos yra nuobodžios ir beveidės. O slėpti molinę sieną po lentomis yra tas pats kas slėpti auksą po sidabru. Europoje tokius namus įprasta tinkuoti. Jei stogas neapsaugo sienos nuo kritulių, reikia tinkuoti kalkiniu tinku (1 dalis gesintų kalkių košės mirkytos bent 2 savaites, 6 dalys sijoto smėlio). Prieš klojant tinką apšlakstykit sieną kalkių pieneliu. Nutinkavus bent savaitę kasdien sudrėkinkite sieną. Ten, kur ant sienos neužlyja (viršutinėje dalyje po stogu) galima naudoti molinį tinką (jei molis riebus, dėkit 50% smėlio ir šiek tiek kapotų šiaudų ar spalių). Prieš klojant molinį tinką apšlakstykit sieną labai skysta molio ir vandens tyre. Jei siena labai glotni, prieš klojant bet kurį tinką pašiurkštinkite ją (pakapokit kirviu ar kastuvu). Jokiu būdu nenaudokite tinkui cemento ar gipso). Visiškai išdžiūvus tinkui siena dažoma kalkiniais dažais (ta pati gesintų kalkių košė atskiesta iki tinkamo tirštumo). Galima įdėti pigmento.
Užmeskit akį į mano molinį namą blogas.lt/RB ir klauskit jei ko nežinot. Čia aš turiu ką pasakyti :)
RB

Data: 2006.Lapkr.1 13:26:20

mano nuomone tik medis tiktu geriausia. Padarykite karkasa ir apkalkite lentomis. Padarykite ventiliacija. Bus geriausias variantas

Data: 2006.Sp.31 19:08:19

Turim moline sodyba, ka galetumete pasiulyti lauko sienu apdaila. Sienos tvirtos, bet ne visur lygios. Patarkit jei galit.
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  Email Link 

Įeiti į forumą :: » Vartotojo vardas » Slaptažodis

miniBB 1.7d