STATYBŲ BIRŽA — STATYBOS OBJEKTŲ DUOMENŲ BAZĖ

 Pradzia - Statybu Birza forumasSTATYBINĖS MEDŽIAGOS
Paskutinis atsakymas Pranešimas


Data: 2014.Saus.30 20:57:37 · Suredagavo: Administratorius

Laba diena, aukštos kokybės dažai PRO elektra. <pašalintas telefonas>


Data: 2009.Liep.29 14:13:45 · Suredagavo: Administratorius

Dažai iš Čekijos - fasadui, interjerui, metalo dažymui, medienai, t.t.
Labai geras santykis: kaina - kokybė
Dažai gaminami pagal standarta ISO 9001; ISO 14001.


Data: 2008.Gr.4 16:04:44

dėl kursų reiktų kreiptis į darbo biržą,arba ą mokymo kombinatą tai yra į profesinio rengimo centrą


Data: 2008.Saus.14 22:05:18

laba diena,
Kur būtų galima isigyti, isilaikyti dažymo kursus?Kad gauti dažymo specelizacijos sertifikata?


Data: 2007.Rupj.7 10:34:37 · Suredagavo: Administratorius

Prekiaujame garsaus visame pasaulyje dažų gamintojo ICI Paints-Dulux produktais.Mes turime ilgametę patirtį dažų srityje,pas mus dirba aukšto lygio darbuotojai kurie apie dažus ir dažymo technologiją išmano beveik viską.Mes pasiruošę atsakyti į visus jūsų klausimus.

Dulux produktai pasižymi aukšta kokybe, lengvu darbu, konkurencinga kaina.Mūsų paslaugomis naudojasi dauguma įmonių. Klientam parduodame ne tik dažą, bet kartu ir dažymo technologiją, suteikiame konsultacijas, sprendžiame jūsų problemas.

APIE ICI DAŽUS

Didžiosios Britanijos koncernas ICI – tai viena iš stambiausių chemijos pramonės kompanijų pasaulyje, pripažinta dažų ir įvairios buitinės chemijos gamybos lyderė. ICI Paints – tai koncerno padalinys, kuris jau daugiau kaip 70 metų gamina ir parduoda įvairius dažus, lakus, gruntus.Koncerno „ICI“ dažais, žymimais prekių ženklu „Dulux“, Lietuvoje prekiaujama jau keletą metų. Šiems dažams bei lakams suteikti higienos, sanitarijos ir atitinkamumo sertifikatai,visoms šiuos produktus gaminančioms gamykloms suteikti ISO 9001 standartai. Dažai „Dulux“ puikiai padengia paviršius, yra ilgaamžiai ir paprastai naudojami. Kalbant apie dažus „Dulux“, skirtus interjerui, reikia paminėti, kad beveik visi jų gaminami vandens pagrindu. Pavyzdžiui, matinio atspalvio „Ekspert mat“ idealiai tinka vidaus sienoms bei luboms, tokią dangą galima valyti bei plauti. Dažams būdingas ypatingas dengiamumas − vienu litru dažų galima padengti net iki 16 m² paviršiaus. Ekspert polmat − vandeniniai pusiau matiniai emulsiniai dažai, taip pat skirti vidaus sienoms bei luboms, išsiskiria tuo, kad jais nudažytas paviršius būna šilko švelnumo. Itin kokybiška plaunamoji matinė emulsija „Diamond Matt“ vadinama „deimantine“, tinka vidaus sienoms ir luboms dažyti. Ji daug kartų atsparesnė plovimui nei „Ekspert mat“. „Deimantine“ emulsija padengti paviršiai matiniai išliks net dažnai plaunami. Virtuvėse bei voniose, kur dažnai ir stipriai kondensuojasi garai, specialistai rekomenduoja naudoti Diament Polmat Iš viso koncernas „ICI“ gali pasiūlyti daugybę skirtingų spalvų atspalvių.


Data: 2007.Bir.30 01:37:38

Nėra lietuviškų gerų ir ekologiškų dažų.Visos technologijos naudojamos mūsų dažų gamintojų yra pasenusios.Paklauskit jų ar jie sugeba padaryti dažus be minkštiklių ir skiediklių,koks jų dengiamumas ,o gal kas turi ir NE TIK LIETUVIŠKĄ UŽ KYŠĮ PERKAMĄ SERTIFIKATĄ?

Cia ponulis truputi nusisnekejo:
1. BE skiediklio dazai gaminami tik pramoninei antikorozijai, visi kiti su skiedikliu... Vanduo irgi skiediklis, jei ka ;-))
2. Tarkim Elektra Pro dazu, gaminamu Vilkaviskyje dengiamumas iki 14m2/l. - kokie 4 uzsienio gamintojai LT tokius pardavineja, kiti... deja.
3. Sertifikatai uz kysi nereikalingi - apie 30% uzsieniniu dazu is EU importuotoju isvis jokio sertifikato neturi ;-))) Cia is patirties ;-))
4. Yra lietuvisku dazu, pagamintu TIK is naturaliu ir ekologisku zaliavu. Tik vat pavadinima pamirsau... Maciau Pasidaryk Pats parduotuveje Vilniuje.
Pries kritikuojant, bent pasidomek siek tiek.


Data: 2007.Bal.20 12:48:46 · Suredagavo: Administratorius

.


Data: 2005.Gr.5 00:12:02

Nėra lietuviškų gerų ir ekologiškų dažų.Visos technologijos naudojamos mūsų dažų gamintojų yra pasenusios.Paklauskit jų ar jie sugeba padaryti dažus be minkštiklių ir skiediklių,koks jų dengiamumas ,o gal kas turi ir NE TIK LIETUVIŠKĄ UŽ KYŠĮ PERKAMĄ SERTIFIKATĄ?


Data: 2005.Vas.2 08:03:21 · Suredagavo: Administratorius

Laba diena,
Remontuojame savo busta (plotas 120 m2). Girdojome gerus atsiliepimus apie Jusu dazus. Gal Jus galite atsiusti atsiusime dazu bei gruntu techninius aprasymus ir kainininka.

Pagarbiai,

Vaida Bragiene

v.bragiene@katra.lt


Data: 2004.Rugs.8 15:11:42 · Suredagavo: Administratorius

LIETUVISKI, EKOLOGISKAI SVARUS DAZAI IR GRUNTAI

Minleks dazai
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  Email Link 


 
Įeiti į forumą :: » Vartotojo vardas » Slaptažodis

miniBB 1.7d