STATYBŲ BIRŽA — STATYBOS OBJEKTŲ DUOMENŲ BAZĖ

 Pradzia - Statybu Birza forumasSTATYBINĖS MEDŽIAGOS
Paskutinis atsakymas Pranešimas


Data: 2017.Gr.20 19:23:13

Pries metus apsidengem stoga Ruflex bituminem cerpem. Namas stovi kur eismas ganetinai intencivus, tai jau ne vienas svecias buvo uzsukes, kuris klause, kokia stogo danga jus apsidenge nama, kad taip graziai atrodo. Tai dziaugiuosi kad pasirinkau butent sia danga, nes likau patenkintas kokybe ir profesonaliu aptarnavimu. Ir toliau taip!

tai kaip supratau stogo dangą pirkote Rimestoje, tai čia www.rimesta.lt ?


Data: 2017.Kov.24 11:21:26

https:// www.youtube.com/watch?v=dwqC3GNwvQc


Data: 2016.Rugs.27 14:30:15

Turiu Ruflex Stogą,SOTA Auksinis smėlis,tai namas tikrai išsiskiria iš viso kvartalo vos tik ivažiavus į jį.Nei tarška nei ką.Draugams patariu kad tik bituminės čerpelės Ruflex,nes ne iš vieno girdėjau kad kitų gamintojų ir spalva dingsta,sutrukinėja stogas.Linkiu isigyti kokybišką stogo dangą su garantija.


Data: 2016.Rugs.23 13:57:56

OKSIDUOTO IR MODIFIKUOTO bitumo pavizdys.

youtube.com/watch?v=dwqC3GNwvQc

www.Ruflex.lt - visa informacija ir kokybiškas PREMIUM klasės produktas.


Data: 2015.Liep.30 11:17:42 · Suredagavo: Administratorius

youtube.com/watch?v=dwqC3GNwvQc
Dangos skirtumas.


Data: 2015.Bal.28 15:14:34

Pries metus apsidengem stoga Ruflex bituminem cerpem. Namas stovi kur eismas ganetinai intencivus, tai jau ne vienas svecias buvo uzsukes, kuris klause, kokia stogo danga jus apsidenge nama, kad taip graziai atrodo. Tai dziaugiuosi kad pasirinkau butent sia danga, nes likau patenkintas kokybe ir profesonaliu aptarnavimu. Ir toliau taip!


Data: 2014.Liep.23 09:13:35

buvau pas autoriu RUFLEX atstovybeje, tikrai kokybiška stogo danga, įtikino dėl specialios gaminimo technologijos (dave pačiupineti ir palyginti su kitu produktu), danga itin lanksti, neluzineja. Ruosiuosi dengti stoga siu metu rugpjucio menesi, belieka issirinkti forma ir spalva.


Data: 2014.Liep.14 12:29:14 · Suredagavo: Administratorius

Laba diena,

Lietuvoje kol kas dar turime keistą supratimą, apie kitokį stogą nei skarda.

Šiuo postu norėčiau labiau supažindinti su Bituminėmis čerpėmis, ne tomis bituminėmis čerpėmis, kurios pajudėjo prieš 10 ir daugiau metų, ir sudarė šiek tiek klaidingą įspūdį dabartiniam mirtingajam :) Dabar tie stogai stovi apiplyšę, arba jau seniai pakeisti - kalbu apie OKSIDUOTO bitumo bitumines čerpeles, kurias pries gerą dešimtmetį iš įvairių statybinių medžiagų parduotuvių ar Senukų tempė visi kas netingėjo, ir dabar tebetempia, norėdami sutaupyti. Taip, kaina 17Lt/m2 gal ir viliojanti, bet po 10 metų grįžti ir teirautis ar man plėšti čerpes lauk, ar galiu kalti dabar jau kokybiškas ant viršaus - tai man beveik kasdien girdimas klausimas.

Oksiduoto bitumo čerpelėms garantija yra suteikiama maksimaliai 10 metų, nes po šio laikotarpio (kokios oro sąlygos bebūtų), oksiduoto bitumo čerpės praranda savo sąvybes, prasideda įtrukimai, dregmės praleidimas. Oksiduoto bitumo čerpelės nėra lankščios, palenkus kampelį vieną ar du kartus jis papraščiausiai atsiduria rankoje. Tai papraščiausias įrodymas, kad gaminimo technologija yra pigesnė, elastingumas ir patvarumas yra mažas. Esant - 25 laipsniams šalčio žiemą, o + 30 laispniams vasarą turime apie 50+ laipsnių temperatūrų skirtumą, kuris tai plečia tai traukia medžiagą, ir ji turi turėti technines galimybes plėstis ir trauktis. Oksiduotas bitumas to neturi. Atlikau eksperimentą, palenkiau iš senukų pirktas būtent Oksiduoto bitumo čerpeles esant +24 laipsnių temperatūrai, ir vuolia - lužta net tokioje aukštoje temperatūroje.

Modifikuotos čerpės. Tai speciali technologija, suteikianti čerpėms elastingumą, patvarumą, ilgaamžiškumą. Paprasto SBS modifikuoto bitumo čerpelėms yra suteikiama iki 20 metų garantija. Patobulinto - APP/SBS bitumo čerpelėms 35 metai garantija. Modifikuoto bitumo čerpelės yra lengvos kloti ( neskylinėja ), pasižymi savo ilgaamžiškumu, kadangi produktas gaminamas rimtiems/individualiems namams - pabarstas yra naudojamas geresnis - skalūnas arba bazaltas. Su šia sąlyga atsiranda ir begalės spalvų atspalvių bei pasirinkimų. Taip pat būtina pasidomėti, ar čerpelių pabarsto gamyboje, tamsi (dažniausiai juoda) spalva nėra gaminama iš ŠLAKO ( tai metalurgijos liekanos, kurios laikui begant blunka, tuo pačiu keisdamos ir čerpelių spalva). Pabarstas bazaltas - tai kokybiškiausias bituminių čerpelių pabarstas, jis yra pilnai įgertas atitinkamos čerpelės spalvos, o ne paviršutiniškai turintis atitinkamą spalvą. Perskėlus bazalto akmenuką matyti - kad jis visas pilnai įgertas atitinkama spalva, tai suteikia čerpių spalvai ilgaamžiškumą, ji neblunka kaip kitos, gaminamos naudojant pigesnę technologiją ar pabarstą.
Esant mažam nuolydžiui, yra rekomenduojama ant OSB plokštės kloti hidroizoliacinį paklotą, tokiu būdų bituminių čerpių stogas tampa dar kokybiškesnis ir ilgaamžiškesnis. ( lyg savotiškas sumuštinis, kuris garso izoliaciją padidina iki maksimumo - Gegnės - OSB plokštė - Hidroizoliacinis paklotas - bituminių čerpelių danga).

Taip pat, vienas svarbiausių bituminių čerpių stogo dengimo niuansų yra kokybiška stogo ventiliacinė sistema. Bituminių čerpelių stogas turi būti pilnai ventiliuojamas, o tam užtikrinti geriausia išeitis yra ne begalės neaiškaus "plauko" medūzų bei kaminėlių stogo viduryje, o normali, kokybiška KRAIGO ventiliacijos instaliacija, per visą stogo kraigą. Tokiu atveju stogas ventelijuosi visiškai visas, nuo karnyzo, iki kraigo viršaus. Kaminėliai ar vadinamosios "medūzos" ventiliuoja iki jų stovėjimo zonos, tai nėra efektyvu.


Kodėl rašiau šitą temą? Pats kurį laiką sukuosi šiame reikale, ir mane stebina žmonių noras įsigyti "viską kuo pigiau", ir KOKYBĖ lieka antraeilis dalykas. Kaip minėjau, klientų kurie nepraėjus nei 10-čiai metų grįžta, ir pas mane perka tikrai kokybiškas SBS/APP modifikuoto bitumo čerpeles kloti iš naujo - vis daugėja. 2-3 Lt skirtumas nuo čerpių kvadrato, skaičiuojant visą stogo sąmatą gaunasi iki 1000 Lt, todėl renkantis stogą sau - vertėtų rinktis kokybišką produktą, JUK stogas tai namo kepurė, po kuria sėdite Jūs. :)

KEISKIME PIGŲ SUPRATIMĄ, ATRASKIME GROŽĮ, ESTETIKĄ, PATIKIMUMĄ :)

Sėkmės skaičiusiems :)
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  Email Link 


 
Įeiti į forumą :: » Vartotojo vardas » Slaptažodis

miniBB 1.7d