STATYBŲ BIRŽA — STATYBOS OBJEKTŲ DUOMENŲ BAZĖ

 Pradzia - Statybu Birza forumasSTATYBINĖS MEDŽIAGOS
Paskutinis atsakymas Pranešimas


Data: 2013.Rupj.15 13:17:02

Ekovata ir termoputa gal ir turi panašias šilumos laidumo savybes, bet ekovata neužtikrina sandarumo, kuris yra kur kas svarbesnis dalykas, nei šiluminis laidumas. Oro tarpai šiltinami dėl juose esančios konvekcijos, per kurią šiluma tiesiog išeina lauk oro pavidalu. Ekovata neizoliuoja nuo konvekcijos. Be to, termoputų cheminis kenskmingumas yra ginčytinas tiek pat, kiek ir polietilo, iš kurio gaminamos visos maisto pakuotės ir šiuolaikiniai metaloplastikiniai vandentiekio vamzdžiai. Mąstykite, bet ne emocijomis.


Data: 2012.Liep.16 16:09:48

Siame puslapyje galite peržvelgti Icynene termoputu trūkumus:
www.ehow.com/list_7157100_problems-icynene-home-insulation.html
Manua, kiekvienas turi susipažinti su informacija apie naudojamas statybines medziagas, tame tarpe ir termoputas


Data: 2012.Kov.20 09:29:55

Ekovata ar Gamo termoputa ? Abi termoizoliacinės medžiagos turi panašų šilumos laidumo koeficientą λ = 0,038 W/m.K.
Vadinasi, turi vienodą šilumos sulaikymo efektą, t.y. tiek šiltinimo storiai sienoms, stogui turi būti vienodi. Nors ir vadina Gamo termovatą trečiosios kartos, tačiau kažkodėl šilumos laidumo koeficientas ne geresnis nei kitų termoizoliacinių medžiagų. Žodžiu, ne stebuklas. Tad belieka rinktis ar ekologišką celiuliozinę termoizoliacinę medžiagą ekovatą, ar grynai cheminę termoputą.


Data: 2011.Rugs.14 14:51:27

Ka tik bandziau ieskoti issamesnes informacijos apie Fomepor termoputas daniskuose internetiniuose puslapiuose - bandziau ieskoti tyrimo rezultatus daniskos Fomepor, bet neradau. Gal kam teko siltintis Fomepor ir turi daniskus tyrimo rezultatus.


Data: 2011.Rugs.7 11:54:16

Jei kambariuose labai drėgna - reikia įsigyti drėgmės surinkėjus (galbūt gyvenate l. drėgnoje vietovėje), vėdinti patalpas, palaikyti šaltuoju sezonu kambariuose aukštą temperatūrą (bent jau virš 20 C), panaikinti pelėsius ant sienų (yra spec. priemonės nuo pelėsių), pasižiūrėti ar sandarios pastato konstrukcijos. Po to, galima gavoti apie apšiltinimo darbus. Visos termoizoliacinės medžiagos tiek termoputa, tiek ekovata nemėgsta vandens, jeigu jis pastoviai patenka per nesandarias pastato konstrukcijas.


Data: 2011.Rupj.30 13:52:35

Tankiai specialia įranga instaliuota ekovata nesusėda, nes ji tiesiog negali. Sienose ar kitose pastato konstrukcijose instaliuotos ekovatos tankis yra beveik dvigubai didesnis nei ji būtų nesupresuota. Tad ekovata konstrukcijose yra lengvai supresuota, kas sumažina susėdimo tikimybę. Tik kvalifikuoti specialistai su ekovatai skirta specialia pūtimo įranga gali garantuoti kokybišką ekovatos instaliavimą.


Data: 2011.Rupj.29 22:29:00

Ar ekovata ilgainiui susėda sienose?


Data: 2011.Rupj.24 17:10:53

Ekovata, manau, geresnis variantas apšiltinti namo oro tarpą dėl eilės teigiamų savybių. Pats šiltinausi 15 cm oro tarpą ir rekomenduoju. Dėl ko ją pasirinkau? Pirmiausia, joje nėra tiek chemijos kiek termoputoje. Kaip žinia, cheminės medžiagos ilgalaikėje perspektyvoje daro poveikį sveikatai. Su ekovata bus garantuotas pilnas oro tarpo užpildymas. Termoputa dar klausimas, ar pasklis visur tolygiai ir besiplėsdama ir susidurdama su kokia kliūtimi oro tarpe, prikibs ir sustos plėstis. Be to, ekovatai teikiama ilgesnė garantija, kas ne mažiau svarbu. Kiek teko tuo metu domėtis šiltinimo darbai termoputa buvo žymiai brangesni nei ekovata. O šiluminės savybės abiejų medžiagų panašios.


Data: 2010.Lapkr.29 16:43:24

sveiki turiu klausimeli, namas dvieju aukstu sesiu seimu aptarinejame apie sienu apsiltinima i oro tarpus tik nezinom kuom uzpildyt ekovata ar termoputa.Kambariuose daug dregmes, langai rasoja pastoviai ;( sienos kampai kai kuriuose butuose pelyja. Kokia medziaga butu geriausia apsildyt ir kokia siluma daugiau duoda.
ACIU kas patars
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  Email Link 


 
Įeiti į forumą :: » Vartotojo vardas » Slaptažodis

miniBB 1.7d