STATYBŲ BIRŽA — STATYBOS OBJEKTŲ DUOMENŲ BAZĖ

Pradzia - Statybu Birza forumasSTATYBINĖS MEDŽIAGOS
Paskutinis atsakymas Pranešimas

Data: 2007.Bal.30 23:43:18 · Suredagavo: Administratorius

.

Data: 2005.Rugs.20 22:09:34

aisku reikia maisyti su zvyru , kuo zvyras stambesnis tuo maziau reikia cemento normalus santykis 1 dalis cemento 3-4 dalys zvyro. jei maisysi su smeliu gali prieikti daryti santyki 1:2.
geriausiaigaunasi: cementas;smelis frakcija 0-4;plautas zvirgzdas frakcija 4-16 .

Data: 2005.Rugs.20 10:42:47

Na, aš juk ne namą statau...be to, tokie atsakymai taip pat nerodo didelio išmanymo ;)

Data: 2005.Rugs.19 06:55:56

pagal tavo klausimus man atrodo tu gal jau visai prie statybu nelysk geriau pasisamdyk ka nors.

Data: 2005.Rugs.18 21:07:52

paskutinis klausimas, gal bent į šį man kas nors atsakys:
turiu daaaug vadinamojo portlando cemento, tai ar reikia į jį maišyti žvyro, smėlio ir pan., ar jis jau kaip betonas - pili ir kietėja? Ačiū.

Data: 2005.Rugs.12 23:01:23 · Suredagavo: Administratorius

ok, tuomet gal galėtumėte pasakyti, kiek vid. betono reiktų vienam stulpeliui įmūryti ~ 0.5 m gylio? Yra cemento maišų po 25 kg (apie 9 lt.), tai ar toks geras ir kiek maždaug reiktų (stulpelių 12). Ačiū.

Data: 2005.Rugs.9 19:05:46

Laba vakaras,
biudžetas ~400-500 Lt, 25 m. ilgio ir 1.5 m. aukščio tinklinė tvora sodui iš kelio pusės tverti. Stulpeliai yra, tad klausimas būtų: kokį betoną ir kokį tinklą geriausia naudoti. Nesu patyręs statybos darbuose, ir vis dėlto tikiuosi galėsiąs įbetonuoti stulpus, bet va kuo tai daryti, nežinau :) Svarbu, žinoma, kaina, bet dar svarbiau, kad darbas reikalautų kuo mažiau įgūdžių ir rizikos.

Tinklas - atskira tema. Geriausias dalykas, kokį radau, tai 'Senukuose' už maždaug 14 Lt./m (25 m-330 Lt.) virintas tinklas,
su akim maždaug 10 su 5 cm. Gana tvirta. Regis, cinkuota (nepastebėjau :()

Trumpai tariant, jei kas esate dirbę panašius darbus, prašom pasidalinti patirtimi, tiek apie medžiagas, tiek jei nesunku, apie darbo eigą (arba gal nuorodų kokių turėsite). Iš anksto labai dėkingas.
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  Email Link 

Įeiti į forumą :: » Vartotojo vardas » Slaptažodis

miniBB 1.7d