STATYBŲ BIRŽA — STATYBOS OBJEKTŲ DUOMENŲ BAZĖ

 Pradzia - Statybu Birza forumasSTATYBINĖS MEDŽIAGOS
Paskutinis atsakymas Pranešimas


Data: 2008.Saus.30 09:04:57

kas yra ankeravimas


Data: 2007.Bir.13 18:41:24

klijuotas akmuo vertikaliai ar horizontaliai?
jei horizontaliai terasos kraštui būtinas mini pamatėlis, svoris nesvarbu
jei vertikaliai :vėl būtinas (kraštas) tvirtas pamatėlio pagrindas, atsižvelgiant i akmens svori būtinas ankeravimas, be to kad klijuojate jį. Atkreiptinas faktorius : jei terasos kraštinio pamatėlio viršus neizoliuotas papuolantis vanduo-ledas (tarp akmens ir paviršiaus)bet kokius klijus suardis, tik laiko klausimas .


Data: 2007.Bir.13 13:57:43

UZIN
Power Flex Labai elastingi plonasluoksniai klijai keraminėms ir akmens masės plytelėms klijuoti, sienoms, grindims, viduje ir išorėje, balkonams, terasoms, didelių apkrovų zonose, atsparūs šalčių ciklams, sluoksnis. Fasuotė 25 kg/maiš

gali bandyti siais, tik abejoju del svorio, o plytkos tai tikrai kad laikosi ir gerai laiko termo pokycius. Jei reikes rasyk eurotauab@gmail.com


Data: 2007.Geg.23 09:28:05

Reikia pritvirtinti slifuotu akmenu (20-30 kg kiekvienas) terasos krasta. Terasa sauleje labai ikaista, o ziema persala. Buvo bandyti "Cerasit" plyteliu klijai, skirti laukui, taciau akmenys po metu ar pusantru isjudejo.
Manau, kad reiketu klijuojancios (pvz. kauciuko, silikono ar pan. savybiu), bet isliekancios elastingos ir saltyje ir karstyje, medziagos.
Gal ka nors panasaus zinote??
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  Email Link 


 
Įeiti į forumą :: » Vartotojo vardas » Slaptažodis

miniBB 1.7d