STATYBŲ BIRŽA — STATYBOS OBJEKTŲ DUOMENŲ BAZĖ

 Pradzia - Statybu Birza forumasREKONSTRUKCIJA, RENOVACIJA
Paskutinis atsakymas Pranešimas


Data: 2013.Bal.15 16:26:11

ok noriu baseina labai labai ne dekoratyvinio ir dar nerf sautuvo betkokio ir elektrinio paspirtuko ir vazuoti su tete y sveicarija ir gad vazuotumeme su seima y palanga ta va taip isklausyk manes viespatie


Data: 2012.Kov.7 13:43:14 · Suredagavo: Administratorius

<pašalinta reklama>


Data: 2011.Sp.11 09:55:50 · Suredagavo: Administratorius

Patys turėjome daug klausimų dėl dekoratyvinio baseino įrengimo, kadangi pirmą sykį savarankiškai įsirengdami prisidarėme daug rūpesčių... Atradom UAB .....( <pašalinta reklama> )specialistus, kurie mielai patarė ir atsakė į mums kilusius klausimus. Manau, geriausia kreiptis į specializuotas įmones, kurie turi patirties ir aiškiai žino, kokiu būdu geriausiai įrengti dekoratyvinį baseiną. Pas juos pirkom hidroizoliacinę plėvelę, kurią jie ir paklojo 6 x 3,5 m baseinui.


Data: 2009.Geg.10 12:41:20

kokia kaina tos pleveles ?


Data: 2009.Kov.5 20:27:21

Sukau ir as galva kaip tinkamai isirengti dekoratyvini baseina sodyboje. Domejausi apie baseinu irengima, taciau supratau, kad be baseino technologines irangos neturesiu skaidraus ir svaraus vandens. Esu mates kaip draugai vargsta su turimais betoniniais dekoratyviniais baseinais. Kasmet atsiranda nauju betoninio karkaso itrukimu, del kuriu baseinas tampa nebesandarus, vanduo pastoviai zaliuoja ir ji reikia maziausiai karta i savaite.
Norejau dziaugtis savo baseineliu ir skirti jo prieziurai kuo maziau laiko. Draugai rekomendavo "Aplinkotvarkos Profesionalus" - UAB Okeana. Gavau is ju tinkama konsultacija, projekta, o svarbiausia tai kad baseina irenge be jokiu betonavimo darbu, panaudojo PVC plevele, sumontavo filtravimo iranga, povandenini apsvietima, kaskada, apzeldino aplinka, pasejo veja ir irenge laistymo sistema.
Su dekoratyviniu baseinu problemu neturiu, viskas automatizuota, plaukioja auksines zuveles (japoniski karpiai).
Dabar galiu dziaugtis kiemo aplinka, o svarbiausia per daug nesirupinant del jos prieziuros.


Data: 2008.Geg.22 14:36:22

nera nutraukos


Data: 2006.Kov.3 16:04:17 · Suredagavo: Administratorius

betonuoti basenai brangus ir nera patogus, pasidariau viena labai paprastai issikasiau duobe, radau firma, kuri turi geras medziagas ir prasau, augalai auga, zuvys gyvos, viskas puiku... bandziau ziureti pleveles is senuku-ten tikras se..
paziurekit www.mabaforest.lt puslapy, daug graziu dalyku, kaina gera


Data: 2005.Rugs.4 20:41:09

yra pirkti speciali plevele tokiems dkor baseinams ji nera pigi, nors kita vertus as savo sodyboje nupirkau pacios storiausios ( ten mikronais matuojama ) iskasiau isrinkau visus akmeniukus ir sakeles isklojau pripyliau vandens ir sonus apmurijau akmenimis ant pleveles. pripyliau dugna plona sluoksni smelio ant virsaus zvirgzdo 4X16 plauto. neblogai gavosi


Data: 2005.Rugs.4 14:23:57

noriu irengti nedidelį betonuotą dekoratyvinį baseiną (lašo formos; 5 x 3m; be jokio pamato; armuotas metaliniu tinklu). gal kas zinote kaip teisingai padaryti betono (sluoksnis 5-8cm) hidroizolaciją? koki naudoti betoną? kaip veliau klijuoti žvirgždą?
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  Email Link 


 
Įeiti į forumą :: » Vartotojo vardas » Slaptažodis

miniBB 1.7d