STATYBŲ BIRŽA — STATYBOS OBJEKTŲ DUOMENŲ BAZĖ

Pradzia - Statybu Birza forumasNAUJA STATYBA
Paskutinis atsakymas Pranešimas

Data: 2008.Saus.28 12:10:40

Sveiki,
Jo sudomino mane tie lenkai, kiek teko susidurti tai alkoholikai, aisku dirba neblogai iki pirmo atlyginimo!
Bet gal ir buna stebuklu?!
Gal galit atsiusti info ar nuotrauku apie tuos lenkucius>
Mano em- uabvertomas@yahoo.com
Aciu. Tomas

Data: 2008.Saus.26 09:02:15

As irgi galvojau, kad statybininkai durnina, ir manau, kad pas mus cia tokiu dauguma :). Bet stai praeta savaite turejau super tinkuotojus :). Pasikvieciau is Lenkijos nes musiskiais peckeliais jau seniai nebepasitikiu. ir ka? per savaite man istinkavo 700 kv. metru sienu, viska tobulai isvale, isnese siuksles ir ant plytu dar paliko man puokste geliu :))). Buna dar stebuklu pasaulyje .Net norisi parekomenduoti. Jeigu kas, cia telefonas to vyro ,kuris puikiai imoka kalbeti lietuviskai. Wojtek 861310775, o mano el.pasto adresas emilka.deris@gmail.com, jeigu norite issamesnes informacijos, galiu atsiusti nuotraukas.

Sekmes statybose :)!

Data: 2007.Lapkr.23 16:44:42 · Suredagavo: Administratorius

<Pašalinta reklama>

Data: 2007.Rugs.9 22:15:34

as galvoju kad statybininkas kiekviena savo uzsakova durnina kaip turi but.pvz.stato nama gyvenama organizacija 'VITI'NAMAI Neturi stogo langu bet jau yra nuspakliuoti butai,mano manymu sie butai neturi tos vertes.

Data: 2007.Liep.20 16:38:09

idealiausias variantas issirinkt duris(o idealias galima issirinkt ir paciam nebutinai turi tik architektas parinkt) ir susirast kas jas istatytu, bo pas architektus eit vien tik del duru ir nelogiska ir pinigu metimas i bala....na nebent 'ju' kiti zmogenai turi kaip sieno ir neturi kur juos padet tuomet norint isistatyt duris galima ir pas architekta eit ir subrangova susirast o tuomet jis suras kas tas duris istatytu tik jau su procentais nemazais,bet finale gaunasi toks pat sh...tik uz didelius pinigus...beu...as niekad nemetau pinigu tokiem niekam....

Data: 2007.Liep.17 09:40:40

Jaigu architektai padartu brezinius kaip reikia, ir statybininkams nereiketu uzsiimti iprovizacija... tai gal durininkams ir lengviau butu... :)

Data: 2006.Sp.20 19:00:19

O cia jau uzsakovo problema:))) Architekto reikalas pasiulyti bent padorias duris, o jei statybininkai sugeba ideti sh... tai juos tik pasveikinti reikia, kad sugeba praplauti smegenis uzsakovams:))) ir aisku pinigus paimti, kaip uz geras duris:))))

Data: 2006.Sp.17 17:52:59

Sveiki,

Noreciau pasidometi ka manote apie statybines organizacijas ir ju darbo principus.
Siaip, as asmeniskai esu pakraupes nuo ju izulumo. Musu imone uzsiima duru prekyba. Tarkim, pirmiausia su architektu suderini, kad bus dedamos tam tikros durys, kurios yra vidutines ar aukstos kokybes. Tuomet, kai reikalas prieina prie sutarties pasirasymo ir ivyksta susitikimas tarp uzsakovo, architekto, statybininko ir subrangovo prisiklausai tokiu zodeliu is statybininku (aisku kitiems negirdint), kad mazdaug "tu toks ir anoks pirmiausia eini pas mane, o ne pas architektus su savo produktais", nes cia jis lems kas bus tam projekte, o ko nebus.
Zinote, taip jau ivyko keleta kartu ir man labai apmaudu, kad finale yra psirenkamas totalus sh......
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  Email Link 

Įeiti į forumą :: » Vartotojo vardas » Slaptažodis

miniBB 1.7d