STATYBŲ BIRŽA — STATYBOS OBJEKTŲ DUOMENŲ BAZĖ

Pradzia - Statybu Birza forumasNAUJA STATYBA
Paskutinis atsakymas Pranešimas

Data: 2007.Rugs.27 11:08:44 · Suredagavo: Administratorius

<pašalinta reklama>

Data: 2007.Saus.19 21:30:34

Drenazo sistema reikes priziureti.Geriau viena karta uzsivezk grunto ir issikelk visa sklypa.Tai kainuos,bet cia visam laikui liks.

Data: 2006.Saus.31 10:21:00

Nu tai gerai gi. Vasarą netruks drėgmės, augs gražios morkos :-). Pas mane irgi panaši situacija (tik sklypas 15a). Tai apie pamatus supyliau molio ir gavosi, kad namas lyg ir ant kalnelio stovi. Man atrodo, kad to pakaks sulaikyti paviršiaus vandenį. Bet dar tą vandenį reikėtu kur nors padėti. Aš tai išsikasiau (tiksliau račiokas iškasė) tvenkinuką (maždaug 10x5x2m, iškastą gruntą naudojau pylimėliui aplink namą) į kurį atvedžiau lietaus vandenį nuo stogo. Dabar po truputį kasinėju žemes formuodamas nežymų nuolydį link tos duobės, kai kur darau negilius griovelius. Ateityje į tvenkinuką dar išleidinėsiu vandenį po biologinių valymo įrenginių (požeminės pelkutės).
Dar patarčiau iki minimumo sumažinti vejos plotą, nes veja silpnai garina vandenį. Augink natūralią pievą, krūmus, medžius.
RB

Data: 2006.Saus.30 21:59:45

Kur sklypas ir kokios vietoves altitudes, o seip tai joks drenazas nepades jei sklypo neiskelsi , per liutis skesi ir braidysi i namus

Data: 2006.Saus.30 14:46:15

Atsiduriau aklavieteje,
dabar ziema, sklypas 12a yra visas apledejes, o aplinkui viskas normalu. Tai reiskia jog as atsiduriu visos teritorijos zemiausioje vietoje. Tada man reikia geros ir tikros drenazo sistemos.
Kaip drenga ir vandeninga sklypa gerai nusausinti ?
Aplinkui priemolis, o griovys uz 1km ?
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  Email Link 

Įeiti į forumą :: » Vartotojo vardas » Slaptažodis

miniBB 1.7d