STATYBŲ BIRŽA — STATYBOS OBJEKTŲ DUOMENŲ BAZĖ

Pradzia - Statybu Birza forumasNAUJA STATYBA
Paskutinis atsakymas Pranešimas

Data: 2007.Rupj.18 20:28:41

Anonimasatstatineju nugriuvusi sandeli pagal sena projekta,ar man reikia naujo leidimo statybai?

Data: 2007.Geg.15 23:54:53 · Suredagavo: Administratorius

.

Data: 2007.Bal.19 23:14:42

Turiu bonka ir daugiau nieko,,,, po valandos,,,,- turiu------------turiu sklypa 20a. zemes ukio paskirties, tai va norechiau suzinoti kaip pakeist sklypo paskirti, kiek tai kainuos, koki yra reikalavimai gauti leidima statybai (komunikaciju atzvilgiu) ir t.t. busiu dekingas uz info.
p.s. sklypas kaisiadoriu raj. kaime netoli rumsiskiu --------------Bet bonkos nera!

Data: 2007.Bal.16 21:15:48

Gal smilkiniu neskauda kai nieko nera, o gal alaus vyrai to stipresnio, tada biski prasvieseja akyse ir noras ka turet gali atsirasti!
Aciu man uz naudinga atsakyma!

Data: 2007.Saus.19 18:24:11

O as girdejau,kad kai nieko neturi tai ir nereikia nieko...

Data: 2006.Liep.14 20:23:25

TIPAS. 1)patarimas: greitai i kirpykla.buk ryzas bet putiovas..

Data: 2006.Vas.8 11:45:53

turiu žemes ukio paskirties 1.5ha sklypa salia neveikiančio savartyno kokiu spinduliu yra laikoma sanitarine zona

Data: 2006.Vas.4 13:02:13

turiu sklypa 20a. zemes ukio paskirties, tai va norechiau suzinoti kaip pakeist sklypo paskirti, kiek tai kainuos, koki yra reikalavimai gauti leidima statybai (komunikaciju atzvilgiu) ir t.t. busiu dekingas uz info.
mano email'as terroras17@public.lt

Data: 2006.Saus.13 13:49:19

dar turiu viena klausima. pvz yra pauksciu skerdykla ir joje vyksta mesos perdirbimas, kokiu spinduliu yra sanitarine zona? koks atstumas turi buti nuo nuoteku valymo irengimu ir jo "ezeru"

Data: 2006.Saus.12 11:03:04 · Suredagavo: Administratorius

turiu sklypa 20a. zemes ukio paskirties, tai va norechiau suzinoti kaip pakeist sklypo paskirti, kiek tai kainuos, koki yra reikalavimai gauti leidima statybai (komunikaciju atzvilgiu) ir t.t. busiu dekingas uz info.
p.s. sklypas kaisiadoriu raj. kaime netoli rumsiskiu
mano e-maila's rublis@gmail.com
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  Insert URL  Email Link 

Įeiti į forumą :: » Vartotojo vardas » Slaptažodis

miniBB 1.7d